Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 533 523 583

O firmie Meble HIM Tomczak

Jesteśmy producentem mebli kuchennych na wymiar z siedzibą we Wrześni, w województwie wielkopolskim. W branży działamy już od wielu lat i zatrudniamy doświadczonych stolarzy, których cechuje wysoka sprawność manualna i zamysł estetyczny. Dzięki trwałości, oryginalności i perfekcyjnym wykończeniom nasze meble są cenionym produktem na rynku.

Wykonujemy kuchnie na wymiar zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Pracujemy z różnymi budynkami i stylami aranżacji, starając się podołać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.  Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam wyprodukować meble o niezwykle unikatowym wzornictwie i rozmiarach. Gwarantujemy najwyższe standardy obsługi oraz krótkie terminy zleceń.

Zalety wyboru naszej firmy:

  • jesteśmy jedną z najdłużej istniejących firm w regionie i od lat cieszymy się niezmiennym zaufaniem klientów;
  • zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy dzięki doświadczeniu i sprawności manualnej wykonują trwałe, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie meble kuchenne;
  • oferujemy szeroki zakres usług, począwszy od szczegółowego pomiaru pomieszczenia i przygotowania nowoczesnego projektu, aż po produkcję mebli;
  • produkowane przez nas meble występują w wielu stylach – od klasycznych po nowoczesne;
  • dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, pozwalającym na obsługę nawet najbardziej skomplikowanych zleceń;
  • cechuje nas wysokiej jakości obsługa, indywidualne podejście do klientów oraz krótkie terminy wykonania zleceń.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza firma, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług.

 

Kuchnia